Dėžutiniai gaminiai

Dėžutiniai gaminiai

Dėžutiniai gaminiai: kas svarbu juos renkantis?

Dėžutiniai gaminiai – pašto dėžutės, spintos, gėlių vazonai ir kt. – paprastai perkami remiantis lūkesčiais, kad jie tarnaus ilgai. Tad kaip juos pasirinkti tinkamai, jog lūkesčiai būtų patenkinti, o dėžutiniai gaminiai ilgai išliktų reprezentatyvūs? Kokybė ir patikimas gamintojas yra du aspektai, garantuosiantys tinkamą sprendimo priėmimą ir pasiteisinusią investiciją.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis dėžutinius gaminius?

Nepriklausomai nuo to, kur dėžutiniai gaminiai bus naudojami, pirmiausia įvertinkite, iš kokių medžiagų jie pagaminti. Pavyzdžiui, UAB „Vytrolma“ dėžutinių gaminių gamybai naudojamas platus medžiagų spektras ir visos jos yra aukštos kokybės, patvarios ir pasižyminčios geriausiomis savybėmis. Dėžutiniai gaminiai gali būti iš aliuminio, cinkuoto plieno, nerūdijančio plieno, ALU cinko, specialaus juodo plieno, vario, Cor-Ten. Visos medžiagos bus geras sprendimas, o jų gausa suteikia mūsų klientams plačias pasirinkimo galimybes. Plienas pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu, cinkuoto plieno gaminiai, apsaugoti nuo korozijos, puikiai tiks eksploatuoti lauko sąlygomis ir ilgalaikėje perspektyvoje nepraras nei techninių, nei vizualinių savo savybių. Nerūdijantis plienas ilgai išlaikys blizgesį, nekeis išvaizdos, tokių gaminių prie-žiūra bus labai paprasta. Siūlome ir aliuminio gaminius. Aliuminis gali būti anoduotas (nuo C0 spalvos iki itin plataus spalvinio spektro), taip suteikiant patikimą apsaugą nuo išorės poveikio. Plati spalvų paletė leidžia įgyvendinti įvairiausius vizualinius sprendimus. Cor-Ten rinkitės tada, jei norite originalaus ir išskirtinio efekto. Plienas, kuriam suteikta grublėta patina, atrodo nepaprastai efektingai. Toks natūralus metalo pasendinimas ne tik suteikia išskirtinį dizainą, pavydėtiną apsaugą, bet ir nereikalauja priežiūros, užtikrina gaminio ilgaamžiškumą.

Medžiagų storiai gali būti nuo 0,5 iki 2 mm.

Dar vienas svarbus aspektas renkantis dėžutinius gaminius – komplektuojančios medžiagos. Jos paprastai yra ne mažiau reikšmingos, nei pačiam gaminiui naudojama medžiaga.

Elektrinės spintos

Elektrinės spintos: kas užtikrina jų kokybę?

Elektros spintoje montuojama įranga, skirta elektros kabeliams paskirstyti, elektros energijos apskaitai, kabelinių linijų apsaugai, taip pat tokiose spintose montuojami saugikliai ir kt. Tad nė nereikia sakyti, kad šių spintų gamybai turi būti skiriamas itin didelis dėmesys bei užtikrinamas saugus jų naudojimas. Ten, kur elektra, klaidų negali būti, todėl elektros spintų pasirinkimas – atsakingas procesas.

Elektros dėžių gamyba UAB „Vytrolma“ vyksta subrangos principu – gaminame gaminius pagal konkrečius kliento reikalavimus. Jums visada pasiūlysime geriausius konstrukcinius sprendimus, kurie efektyviai pagerins gaminio funkcionalumą bei kokybę. 

X