Dėžutiniai gaminiai

Dėžutiniai gaminiai: kas svarbu juos renkantis?

Dėžutiniai gaminiai – pašto dėžutės, spintos, gėlių vazonai ir kt. – paprastai perkami remiantis lūkesčiais, kad jie tarnaus ilgai. Tad kaip juos pasirinkti tinkamai, jog lūkesčiai būtų patenkinti, o dėžutiniai gaminiai ilgai išliktų reprezentatyvūs? Kokybė ir patikimas gamintojas yra du aspektai, garantuosiantys tinkamą sprendimo priėmimą ir pasiteisinusią investiciją.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis dėžutinius gaminius?

Nepriklausomai nuo to, kur dėžutiniai gaminiai bus naudojami, pirmiausia įvertinkite, iš kokių medžiagų jie pagaminti. Pavyzdžiui, UAB „Vytrolma“ dėžutinių gaminių gamybai naudojamas platus medžiagų spektras ir visos jos yra aukštos kokybės, patvarios ir pasižyminčios geriausiomis savybėmis. Dėžutiniai gaminiai gali būti iš aliuminio, cinkuoto plieno, nerūdijančio plieno, ALU cinko, specialaus juodo plieno, vario, Cor-Ten. Visos medžiagos bus geras sprendimas, o jų gausa suteikia mūsų klientams plačias pasirinkimo galimybes. Plienas pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu, cinkuoto plieno gaminiai, apsaugoti nuo korozijos, puikiai tiks eksploatuoti lauko sąlygomis ir ilgalaikėje perspektyvoje nepraras nei techninių, nei vizualinių savo savybių. Nerūdijantis plienas ilgai išlaikys blizgesį, nekeis išvaizdos, tokių gaminių prie-žiūra bus labai paprasta. Siūlome ir aliuminio gaminius. Aliuminis gali būti anoduotas (nuo C0 spalvos iki itin plataus spalvinio spektro), taip suteikiant patikimą apsaugą nuo išorės poveikio. Plati spalvų paletė leidžia įgyvendinti įvairiausius vizualinius sprendimus. Cor-Ten rinkitės tada, jei norite originalaus ir išskirtinio efekto. Plienas, kuriam suteikta grublėta patina, atrodo nepaprastai efektingai. Toks natūralus metalo pasendinimas ne tik suteikia išskirtinį dizainą, pavydėtiną apsaugą, bet ir nereikalauja priežiūros, užtikrina gaminio ilgaamžiškumą.

Medžiagų storiai gali būti nuo 0,5 iki 2 mm.

Dar vienas svarbus aspektas renkantis dėžutinius gaminius – komplektuojančios medžiagos. Jos paprastai yra ne mažiau reikšmingos, nei pačiam gaminiui naudojama medžiaga.

Ką Jums siūlome?

UAB „Vytrolma“ klientams siūlo kokybiškus dėžutinius gaminius ir jų komplektuojančias medžiagas, pavyzdžiui, saulės modulius, elektros komponentus, elektrines spynas, gėlių vazonus, pašto dėžutes (sublokuotas arba pavienes). Kiekvienas klientas neabejotinai atras jo poreikius ir galimybes geriausiai atitinkantį sprendimą. Plati medžiagų, dizaino, spalvų, formų įvairovė – net išrankiausias ir labai tikslią viziją turintis klientas išsirinks jam tinkamiausią dėžutinį gaminį. Jei reikia, mūsų specialistai rekomenduos, kuris pasirinkimas bus palankesnis patogiai priežiūrai ir ilgaamžiškumui. UAB „Vytrolma“ metalo gaminių rinkoje sėkmingai veikia jau daugiau kaip du dešimtmečius. Ilgametė patirtis, per šį laikotarpį sukauptos žinios ir kompetencijos leidžia klientams patarti, kurį gamybos metodą naudoti, visada padedame pasirinkti tinkamiausią medžiagą, jos matmenis, orientuojantis į kliento kaštų taupymą ir maksimalią kokybę.

Visi dėžutiniai gaminiai dažomi tik aukštos kokybės dažais, naudojant pažangią dažymo technologiją, atsižvelgiant į visus kokybei keliamus reikalavimus. Dažome Qualicoat class 1 arba Qualicoat class 2 dažais, sertifikuotais pagal Qualicoat standartą. Remiantis šiuos standartu sertifikuota ir UAB „Vytrolma“ turima moderni dažykla, kurioje veikia automatinė dažymo linija.

Orientuojamės į verslo klientus, didelius projektus, siūlome tik didmeninės prekybos galimybes. Užtikriname visus kliento poreikius atitinkančią serijinę gamybą. Jau ilgus metus sėkmingai bendradarbiaujame su vienais didžiausių dėžutinių gaminių platintojų Europoje, o išskirtinai – Skandinavijos šalyse.

Patikimas gamintojas garantuoja kokybę

Dėžutinių gaminių gamybos procese UAB „Vytrolma“ pasitelkia aukštą savo žmogiškųjų išteklių kompetenciją, laiko patikrintus inžinerinius sprendimus, inovatyvią, pažangią įrangą bei naujausių technologijų teikiamas galimybes. To rezultatas – sukuriami aukštus kokybės reikalavimus atitinkantys metalo gaminiai, patenkinantys net išrankiausių klientų poreikius.

Projektuojame ir gaminame metalines pašto dėžutes, gėlių vazonus, saulės modulius ir kitus gaminius administraciniams, komerciniams ir kitų paskirčių pastatams. Galime įgyvendinti serijinės gamybos projektus. Puoselėjame sėkmingus bendradarbiavimo ryšius su vienais didžiausių dėžutinių gaminių platintojų Europoje bei Skandinavijos šalyse.

Naudodami modernią įrangą ir savo komandos per ilgą laiką sukauptas specializuotas žinias klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės dėžutinius gaminius, kurios išlaikys savo savybes ir nepraras reprezentatyvios išvaizdos bei funkcionalumo net per ilgą laiką. Tai labai svarbu, kadangi neretai vartotojus masina pigūs ir nekokybiški gaminiai, o tokius įsigiję vartotojai gauna neigiamą patirtį.

Patikimi gamintojai, rinkoje veikiantys ilgus metus bei puikiai išmanantys metalo apdorojimo, metalo gaminių gamybos niuansus, geba įvertinti visus reikiamus aspektus ir sukurti aukštus kokybės reikalavimus atitinkantį gaminį.