Elektrinės spintos

Elektrinės spintos: kas užtikrina jų kokybę?

Elektros spintoje montuojama įranga, skirta elektros kabeliams paskirstyti, elektros energijos apskaitai, kabelinių linijų apsaugai, taip pat tokiose spintose montuojami saugikliai ir kt. Tad nė nereikia sakyti, kad šių spintų gamybai turi būti skiriamas itin didelis dėmesys bei užtikrinamas saugus jų naudojimas. Ten, kur elektra, klaidų negali būti, todėl elektros spintų pasirinkimas – atsakingas procesas.

Elektros dėžių gamyba UAB „Vytrolma“ vyksta subrangos principu – gaminame gaminius pagal konkrečius kliento reikalavimus. Jums visada pasiūlysime geriausius konstrukcinius sprendimus, kurie efektyviai pagerins gaminio funkcionalumą bei kokybę. 

Kaip išsirinkti kokybišką elektrinę spintą?

Kalbant apie elektrinės spintos kokybę, vienu svarbiausių kriterijų bus medžiagos, iš kurių ji pagaminta. UAB „Vytrolma“ elektrinės spintos gaminamos iš cinkuoto plieno (nuo 0,7 iki 1,5 mm storio), pasižyminčio tvirtumu, ilgaamžiškumu ir atsparumu išorės poveikiui, kas labai svarbu ilgalaikėje perspektyvoje eksploatuojant gaminius. Prieš pradedant gaminti metalo gaminį svarbu tiksliai įvertinti, kokiomis sąlygomis jis bus eksploatuojamas, kad galima būtų priskirti korozijos kategoriją. UAB „Vytrolma“ gaminame C2 ir C3 korozijos klasei priskiriamus gaminius, tinkamus eksploatuoti ir nedidelio atmosferos užterštumo sąlygomis lauke, ir patalpose. C4 korozijos klasių negaminame.

Vyriai, spynos, kitos smulkios detalės – nors jos ir nedidelės, o neretai nė nepastebimos, bet yra ne mažiau reikšmingos nei metalas, iš kurio elektrinės spintos yra pagamintos. Spynos, vyriai ir kt. detalės suponuoja patikimą apsaugą, patogų naudojimą, spintos funkcionalumą. Tad prioritetą teikite gaminiams, kurių gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos, tvirtinimo ir kitos detalės.

Rinkdamiesi elektrinę spintą prioritetą teikite patikimiems, rinkoje tvirtas pozicijas užimantiems gamintojams. Nesusiviliokite labai žemomis kainomis, nes tokių elektrinių spintų gamybos kaštai įtartinai maži, greičiausiai tokios kainos gaunamos kokybės sąskaita. Elektrinės spintos turi būti funkcionalios, neabejotinai saugios ir patvarios bei ilgaamžės, ilgai išlaikyti reprezentatyvią išvaizdą. Tokias elektrines spintas gali pasiūlyti tik ilgametę patirti turintys rinkos „žaidėjai“, subūrę profesionalią, specializuotų žinių turinčią komandą, ir turintys labai didelius įrangos išteklius. Elektrinėms spintoms, kaip ir kitiems dėžutiniams gaminiams, pagaminti reikia įvairių, modernių, funkcionalių staklių bei specifinių žinių.

Rinkitės elektrinę spintą, kurioje užtikrinamas tinkamas sandarumas. Mes pagal Jūsų poreikius galime pagaminti iki IP54 sandarumo klases atitinkančias elektrines spintas.

Elektrinės spintos UAB „Vytrolma“ asortimente

Lietuvos ir užsienio klientams siūlome aukštos kokybės elektrinių spintų, gaminamų pagal konkrečius klientų reikalavimus, gamybos paslaugas. Ilgametės tradicijos, inovatyvūs sprendimai, pažangios technologijos ir puikiai savo darbą išmanantys darbuotojai yra tie veiksniai, kurie leidžia garantuoti kokybę, patvarumą, o elektrines spintas gaminti kompaktiškas, funkcionalias ir, žinoma, saugias. Džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti gamybos paslaugas už patrauklią kainą, taip visiems suteikdami progą mėgautis nepriekaištingu kainos ir kokybės santykiu.

Elektrinės spintos kokybę užtikrina atsakomybė, preciziškumas ir kokybės reikalavimų laikymasis kiekviename gamybos procese, pavyzdžiui, lankstant, suvirinant, dažant, surenkant. Turime reikiamą profesionalią metalo pjovimo, lazerinio pjovimo įrangą, todėl nepriekaištingai tiksliai pjauname reikiamus metalo lakštus. Lankstymui turime itin didelį arsenalą įvairių staklių, todėl lankstyti galime skirtingų matmenų ir storių metalo lakštus. Tai suteikia progą klientams pasiūlyti daugiau gamybos galimybių, siekiant įgyvendinti jų projektus. Lenkimo staklių įvairovė leidžia atlikti įvairias lenkimo operacijas ir dėl to metalo gaminių, tarp jų ir elektros spintų, gamybą padaryti universalesnę, patrauklesnę sąnaudų požiūriu, taip pat tai suteikia progą gaminti tiek didžiules, tiek ir nedideles partijas.

Surinkimo procesas gaminant elektrines spintas yra ne mažiau svarbus nei aukščiau paminėti. Profesionalus gaminio sukomplektavimas – tai surinkimo padalinyje dirbančių komandos narių atsakomybė.

Mūsų patirtis metalo gaminių sektoriuje solidi – 25 metai sėkmingos veiklos. Puiki kompetentinga žmogiškųjų išteklių komanda, remdamasi savo žiniomis, nuolatiniu tobulėjimu ir įgūdžiais, klientams siūlo patrauklius konstrukcinius sprendimus, padedančius sutaupyti, optimizuoti gamybos procesus ir padidinti gaminių, šiuo atveju – elektros spintų, funkcionalumą. Jei Jums reikalinga elektros dėžė, pateikite mums konkrečius savo poreikius, o mes Jūsų idėją įgyvendinsime, laikydamiesi visų metalo gaminio kokybei keliamų reikalavimų.

UAB „Vytrolma“ užtikrina aukštus kokybės reikalavimus atitinkančių elektros spintų, pagamintų iš vienos labiausiai vertinamų medžiagų – cinkuoto plieno, gamybą, išskirtinai pagal kliento projektą. Preciziškumas kiekviename gamybos etape suponuoja nepriekaištingą, ilgaamžį rezultatą.