Fasadų sistemos

Fasadų inovacijos ir kodėl svarbu jas žinoti

Inovacijos ir šiuolaikinės technologijos statybų sektorių sparčiais tempais keičia iš esmės. Fasadų inžinerija – ne išimtis. Pasinaudoti teikiamomis galimybėmis verta, nes jos suteikia progą gauti didžiausią naudą ir sutaupyti ilgalaikėje perspektyvoje.

Ventiliuojamas fasadas: funkcionalu, estetiška ir ekonomiška

Ventiliuojamas fasadas yra inovatyvus pasirinkimas, leisiantis mėgautis nepriekaištingu funkcionalumu ir išskirtiniais dizaino sprendimais. Nenuostabu, jog palyginti neseniai rinkoje atsiradusios šios inovatyvios fasadų sistemos netruko pelnyti statybos specialistų simpatijas. Šiandien jos sparčiai populiarėja ir yra liaupsinamos dėl solidaus privalumų sąrašo.

Ventiliuojamo fasado sistemos savyje apjungia funkcionalumą, estetiką ir ekonomiškumą. Tai savybės, kurios visada vertinamos bei kurias suderinti tarpusavyje nelengva – tam reikia daug žinių, įgūdžių, praktikos. Ventiliuojamų fasadų sprendimai itin vertinami dėl pavydėtinos apsaugos nuo šalčio, karščio ir triukšmo, taip pat atmosferos poveikio, todėl tokia fasadų konstrukcija bus tobulas pasirinkimas bet kokioje klimato zonoje esantiems statiniams.

Kasečių privalumai renkantis fasado apdailą

Fasadų apdailos rinkoje esant labai plačiam pasirinkimui kiekvienas klientas gali rasti sprendimus, idealiai atitinkančius individualius poreikius bei finansines galimybes. Ieškantiems funkcionalumo ir estetiško dizaino siūlome apsvarstyti fasado kasečių pasirinkimą. Kasetės leis sukurti modernų, tolygų ir dailų fasado dizainą, įrengiant patvarią, kokybišką apsaugą nuo lietaus ir kito neigiamo poveikio iš aplinkos. Fasadų apdailoje kasečių atsiradimas siejamas su didelių gabaritų plokščių, spartaus montavimo ir nedidelės kainos paieškomis. Fasadų kasetės visiškai atitinka šiuos kriterijus, todėl yra itin populiarus pasirinkimas didelių pastatų, pavyzdžiui, komercinių, administracinių, visuomeninės paskirties, taip pat gamybinių, apdailai.

Kada pasiteisina fasadų lamelės ir kokias rinktis

Kalbant apie fasadą, jo funkcionalumą, sąlytį su saulės spinduliais ir kitu poveikiu iš aplinkos, svarbus apdailos medžiagų tipas, jų kokybė bei atsparumas išorės poveikiui ir dėl to padidėjantis saulės kontrolės poreikis. Vienas iš elementų, padedančių kontroliuoti fasado paviršiams tenkančių saulės spindulių kiekį ir apsaugoti fasadą, yra fasadų lamelės. Pastarosios bus sveikintinas sprendimas, siekiant optimizuoti šviesos srautą, klimatą patalpų viduje, energijos suvartojimą.

Fasadų lamelių pranašumai

Fasadų lamelės apjungia funkcionalumą ir dekoratyvų vizualinį vaizdą. Galimybė reguliuoti fasado lamelių kampą leidžia pasirinkti tokį užtemdymą, koks pageidaujamas atitinkamu metu. Dieną – nuo ankstyvo ryto iki vakaro – saulės pozicija danguje kinta – ji kyla, leidžiasi bei juda, todėl ir saulės šviesos srautas yra dinamiškas. Fasadų lamelių reguliavimas suteikia galimybę pakreipti lameles priklausomai nuo saulės šviesos kampo ir užtikrinti didžiausią komfortą bei jų naudingumą.

Fasado lamelių neįmanoma suskleisti, atitraukti. Bet tiek horizontaliai, tiek vertikaliai montuojamos jos suteikia progą rinktis daugiau dizaino sprendimų ir užtikrinti estetišką bei modernų pastato eksterjerą, apsaugoti vertikalius ir horizontalius paviršius.

Termopanelės

Šiandien sparčiai tobulėjant technologijoms pažanga bei inovatyvūs sprendimai neaplenkia statybų sektoriaus. Tai suteikia progą klientams siūlyti pažangius sprendimus, leidžiančius suderinti modernumą, efektyvumą ir ekonomiškumą. Ieškantiems kokybiškų, sparčiai montuojamų ir dizaino požiūriu labai patrauklių sprendimų fasadų apdailai siūlome termopanelių elementų sistemą.

Kada verta pasirinkti sistemą iš termopanelių?

Termopanelės bus idealus variantas komerciniams, visuomeniniams, gamybiniams pastatams, taip pat tinka ir renovuojant senos statybos pastatus bei siekiant juos modernizuoti. Negana to, termopanelės tiks ir gyvenamiesiems namams.

Kokybiška ir greitai montuojama termopanelių elementų sistema tinka ne tik išorinių pastatų sienų apdailai, bet ir stogų konstrukcijoms, taip pat perdangoms.

Didelis šios sistemos privalumas – ji neribos Jūsų sprendimų, todėl galėsite rinktis kokią tik norite pastato išorės apdailą, architektūrinę konfigūraciją – sistema bus lengvai pritaikoma.

Montažiniai kampai

Statybų procese – nesvarbu, ar tai būtų nedidelis gyvenamasis namas, ar daugiabutis, ar milžiniškas komercinės ar kitos paskirties pastatas – daug dėmesio skiriama medžiagoms, t. y. jų kokybei, gamintojams, techninėms charakteristikoms ilgalaikėje perspektyvoje. Bet profesionalai visuomet rekomenduoja ne mažiau atsakingai rinktis ir tvirtinimo elementus. Kad ir kokias kokybiškas medžiagas pasirinksite, jei jos bus sutvirtintos prastos kokybės tvirtinimo elementais, statinys ir jam naudotos aukštos kokybės medžiagos praras savo funkcionalumą kur kas anksčiau, nei tikimasi. Tad tvirtinimo elementų vaidmuo itin reikšmingas. Pakalbėkime apie vienus dažniausiai statybose naudojamų tvirtinimo elementų – montažinius kampus.

X