Fasadų sistemos

Fasadų inovacijos ir kodėl svarbu jas žinoti

Inovacijos ir šiuolaikinės technologijos statybų sektorių sparčiais tempais keičia iš esmės. Fasadų inžinerija – ne išimtis. Pasinaudoti teikiamomis galimybėmis verta, nes jos suteikia progą gauti didžiausią naudą ir sutaupyti ilgalaikėje perspektyvoje.

Ventiliuojamas fasadas: funkcionalu, estetiška ir ekonomiška

Ventiliuojamas fasadas yra inovatyvus pasirinkimas, leisiantis mėgautis nepriekaištingu funkcionalumu ir išskirtiniais dizaino sprendimais. Nenuostabu, jog palyginti neseniai rinkoje atsiradusios šios inovatyvios fasadų sistemos netruko pelnyti statybos specialistų simpatijas. Šiandien jos sparčiai populiarėja ir yra liaupsinamos dėl solidaus privalumų sąrašo.

Ventiliuojamo fasado sistemos savyje apjungia funkcionalumą, estetiką ir ekonomiškumą. Tai savybės, kurios visada vertinamos bei kurias suderinti tarpusavyje nelengva – tam reikia daug žinių, įgūdžių, praktikos. Ventiliuojamų fasadų sprendimai itin vertinami dėl pavydėtinos apsaugos nuo šalčio, karščio ir triukšmo, taip pat atmosferos poveikio, todėl tokia fasadų konstrukcija bus tobulas pasirinkimas bet kokioje klimato zonoje esantiems statiniams.

Ką laimėsite, pasirinkę ventiliuojamą fasadą?

Ventiliuojamo fasado sistemos pasižymi išskirtiniais privalumais, masinančiais praktiškų ir visapusiškai naudingų sprendimų šalininkus. Vienas esminių aspektų – tokios sistemos efektyviai apsaugo nuo drėgmės kaupimosi, kas labai svarbu, kadangi besikaupianti drėgmė daro didelę žalą. Unikali konstrukcija ir užkirstas kelias kondensato kaupimuisi vidinę fasado pusę visuomet išlaiko sausą. Ventiliuojamų fasadų konstrukcija išsiskiria tuo, jog neleidžia išorinėse sienose susidaryti šalčio tiltams – taip apsaugoma nuo šilumos praradimo. Negana to, šiltinamoji medžiaga sausa būna visus metus ir išsaugo savo savybes nepakitusias. Svarbu pridurti ir tai, jog ventiliuojami fasadai pasižymi pavydėtina garso izoliacija. Dar būtina paminėti ir kur kas didesnį tokio fasado atsparumą aplinkos poveikiui, temperatūrų svyravimams, fasadas neblunka veikiamas tiesioginių saulės spindulių, nesitepa, yra lengvai valomos ir net iki penkių dešimtmečių išlaiko reprezentatyvią išvaizdą!

Be minėtų aspektų, ventiliuojamos fasado sistemos bus puikus pasirinkimas, nes jos atsparios mechaniniam poveikiui, t. y. paviršiaus pažeidimams. Tokia fasadų konstrukcija nesunkiai montuojama, tereikia specialių įrankių, žinių bagažo ir praktikos. Ventiliuojamų fasadų priežiūra paprasta ir sparti – skirtingai nuo daugelio kitų fasadų sistemų, atsiradus poreikiui galima keisti tik atskirus fasado sistemos elementus, o tai pareikalauja gerokai mažesnių laiko ir finansinių sąnaudų.

Dėl savo specifikos ir montavimo ypatumų ventiliuojamo fasado sistemos – idealus variantas nelygioms, sutrūkinėjusioms sienoms. Dviguba nauda – pašalinami sienos defektai ir užtikrinama patikima šilumos ir garso izoliacija bei puikus estetinis vaizdas.

Kur slypi ventiliuojamų fasadų paslaptis?

Matome, jog ventiliuojamų fasadų sprendimai suteikia platų privalumų spektrą, o juos suponuoja plokščių tvirtinimo būdas, grįstas cirkuliacijai bei vėdinimui skirtu tarpu, paliekamu tarp izoliuotos sienos ir apdailos sluoksnio.

Visi UAB „Vytrolma“ naudojami ventiliuojamo fasado elementai yra aukštos kokybės, jų gamybos procesai remiasi inovatyviais sprendimais bei ilgametę patirtį turinčių specialistų žiniomis ir įgūdžiais. Dirbame tik su kokybiškomis ir patvariomis medžiagomis – daugiausia su cinkuotu plienu, aliuminiu, nerūdijančiu plienu, specialiu juodu metalu, variu, Cor-Ten plienu.

Kodėl verta pasirinkti UAB „Vytrolma“

Mes siūlome Jums viską iš vienų rankų: padėsime svarstantiems, kokią fasado sistemą pasirinkti, suteiksime išsamios informacijos apie tai, kokia fasado sistema butų tinkamiausia konkrečiai Jums, pasiūlysime, kokias medžiagas rinktis, kam teikti prioritetą. Mums svarbus klientų informuotumas, tad užtikriname išsamios informacijos srautą besirenkantiems. Taip pat galime suprojektuoti norimą fasado sistemą. Mūsų paslaugų spektras apima ne tik lankstinių, kasečių, lamelių ar lakštų gamybą, bet ir jų apdirbimą, pavyzdžiui, jei reikia, išlyginsime, perforuosime ar anoduosime. B2B sektoriaus klientams siūlome ne tik fasado sistemas ir jų apdailos sprendimus, bet ir komplektuojančius elementus: profilius, laikiklius, montažinius kampus, negana to, galime sumontuoti fasado sistemą ar pačią kasetę.

Mūsų dažykla yra sertifikuota Qualicoat dažymo standartu, tad aliuminio dažymo procesas remiasi juo, dažant naudojami tik Qualicoat klasės dažnai, kas užtikrina aukštą dažymo kokybę ir dažyto paviršiaus reprezentatyvumą ilgalaikėje perspektyvoje

UAB „Vytrolma“ techniniai sprendimai, pažangi įranga, daugiau kaip du dešimtmečius siekianti patirtis šioje rinkoje ir komandos kompetencijos užtikrina šiuolaikinius sprendimus fasadų apdailos sektoriuje bei kokybiškas paslaugas.

Ventiliuojamos fasado sistemos – vertinantiems didžiausio funkcionalumo, modernaus dizaino ir ekonomiškumo dermę.

X