Kada pasiteisina fasadų lamelės ir kokias rinktis

Kalbant apie fasadą, jo funkcionalumą, sąlytį su saulės spinduliais ir kitu poveikiu iš aplinkos, svarbus apdailos medžiagų tipas, jų kokybė bei atsparumas išorės poveikiui ir dėl to padidėjantis saulės kontrolės poreikis. Vienas iš elementų, padedančių kontroliuoti fasado paviršiams tenkančių saulės spindulių kiekį ir apsaugoti fasadą, yra fasadų lamelės. Pastarosios bus sveikintinas sprendimas, siekiant optimizuoti šviesos srautą, klimatą patalpų viduje, energijos suvartojimą.

Fasadų lamelių pranašumai

Fasadų lamelės apjungia funkcionalumą ir dekoratyvų vizualinį vaizdą. Galimybė reguliuoti fasado lamelių kampą leidžia pasirinkti tokį užtemdymą, koks pageidaujamas atitinkamu metu. Dieną – nuo ankstyvo ryto iki vakaro – saulės pozicija danguje kinta – ji kyla, leidžiasi bei juda, todėl ir saulės šviesos srautas yra dinamiškas. Fasadų lamelių reguliavimas suteikia galimybę pakreipti lameles priklausomai nuo saulės šviesos kampo ir užtikrinti didžiausią komfortą bei jų naudingumą.

Fasado lamelių neįmanoma suskleisti, atitraukti. Bet tiek horizontaliai, tiek vertikaliai montuojamos jos suteikia progą rinktis daugiau dizaino sprendimų ir užtikrinti estetišką bei modernų pastato eksterjerą, apsaugoti vertikalius ir horizontalius paviršius.

Fasado lamelių ypatumai, papildomos galimybės

Plati lamelių pasiūla suteikia klientams galimybę rinktis geriausiai jų galimybes ir poreikius atitinkančias fasadų lameles.

Pasukamos lamelės leis rinktis norimą užtemdymo lygį pagal atitinkamu momentu esamus poreikius – greitai ir paprastai sureguliuosite į vidų patenkančios šviesos srautą. Fiksuojamos lamelės – pasirinkus vieną iš galimų plokštelių kampų efektyviai bus apsaugoti tiek vertikalūs, tiek horizontalūs paviršiai.

Svarstydami, kokias fasadų lameles rinktis, įvertinkite, kokius paviršius norite apsaugoti. Pavyzdžiui, jei fasadų lamelės bus įrengiamos ant stoglangių, rinkitės tas, kurios tinka horizontaliems paviršiams. Šios lamelės saugos ne tik nuo saulės šviesos srauto, bet uždarytos bus patikima apsauga ir nuo lietaus.

Fasadų juostos-apdailos plokštės: pasirinkimas ir medžiagos, iš kurių gaminamos

UAB „Vytrolma“ fasadų apdailos juostos suteikia platesnes galimybes norintiems sukurti modernų, nepriekaištingą ir įspūdingą pastato eksterjerą. Naudojant įvairias formas, vertikalų ar horizontalų montavimą ir tam tikrus fasado akcentus lengvai sukuriami įmantrūs, nestandartiniai paviršiai, pastato fasadui suteikiantys originalumo. Priklausomai nuo plokštės modelio, tvirtinimo elementai gali būti paslėpti arba matomi. Paslėpti elementai daugiau kuria klasikinį, estetišką vizualinį vaizdą, o štai matomi tvirtinimo elementai – kas pastaruoju metu tampa labai dažnu sprendimu – leidžia išgauti netradicinius sprendimus ir fasadui suteikia papildomo įmantrumo.

Pasirinkę fasadui apdailos juostas galėsite įgyvendinti individualius architektūrinius sprendimus. Spalvų paletė leis rinktis iš plačios spalvinės gamos ir susikurti norimą fasado dizainą. Taip pat rinkitės iš skirtingų apdailos plokščių medžiagų: pavydėtino tvirtumo ir ilgaamžiškumo plieno, aliuminio arba inovatyvios vandeniui atsparios Cor-Ten medžiagos. Cor-Ten yra itin tvirtas plienas, kuriam būdinga grublėta, labai natūrali patina. Tai bus tobulas pasirinkimas norintiems sendinto metalo efekto. Puiku tai, jog ši medžiaga nereikalaus priežiūros, ji bus reprezentatyvi ir ilgaamžė. Labai patvari ir išorės poveikiui atspari Cor-Ten medžiaga labai patiks visiems, kurie vertina kokybę, išskirtinumą ir patvarumą.

Nerūdijantis plienas ir aliuminis – ne ką prastesni pasirinkimai. Atsparumas išorės poveikiui, ypač vertinamas nerūdijančio plieno atsparumas korozijai, plačios dizaino, spalvų pasirinkimo galimybės suteikia platų interpretacijų, kuriant pastato fasado dizainą, diapazoną.

UAB „Vytrolma“ asortimente esančių fasadų lamelių-apdailos plokščių montavimas bus nesudėtingas ir spartus – svarbu pasirinkti kokybiškus ir tinkamus priedus.

Fasado lamelių charakteristikos: kokias fasadų lameles-apdailos plokštes rinktis?

UAB „Vytrolma“ – plati fasado juostų-apdailos plokščių pasiūla. Jos skiriasi tokiomis savybėmis kaip aukštis, plotis, storis ir kt. Mūsų asortimente rinkitės nuo 150 mm pločio iki 4 m ilgio ir 1, 1,2, 1,5, 2, 2,5 ir 3 mm storio apdailos juostas.

Fasado lamelių gamybai dažniausiai naudojame cinkuotą plieną ir aliuminį. Galima rinktis vandeniui atsparią Cor-Ten ar kitas medžiagas. Toks pasirinkimas mūsų klientams suteikia daugiau galimybių įgyvendinti savo vizijas.

Galime pasiūlyti dažytas arba anoduotas fasado lameles. Anoduotų plati spalvų gama daro jas itin patraukliu pasirinkimu. Rinkdamiesi iš įvairaus spalvinio spektro įgyvendinsite kokius norite fasado apdailos sprendimus. O gal norite šio to išskirtinio? Rinkitės banguotus fasadų apdailos profilius, suteikiančius fasadui ritmiškumo, harmonijos ir originalumo.

Teikiame perforavimo paslaugą. Perforuojant iškertami kampai ar skylės, kurie metalo lankstinių gamyboje yra itin reikšmingi produkto kokybės kontekste ir, žinoma, daro įtaką vizualiniam vaizdui.

Renkantis apdailos plokštes tikslinga atkreipti dėmesį, ar tvirtinimo elementai bus matomi, ar paslėpti – tai irgi priklauso nuo konkretaus plokštės modelio. Kai kurios fasadų plokštės gali būti montuojamos tik vertikaliai.

Platus formų, spalvų, medžiagų pasirinkimas, drauge su skirtingomis montavimo galimybėmis, suponuoja itin didelę pasirinkimo įvairovę kiekvienam mūsų klientui.

Jei nežinote, kokias fasadų lameles rinktis, mūsų specialistai visada atsakys į Jūsų klausimus ir padės priimti geriausią sprendimą.