Kasečių privalumai renkantis fasado apdailą

Fasadų apdailos rinkoje esant labai plačiam pasirinkimui kiekvienas klientas gali rasti sprendimus, idealiai atitinkančius individualius poreikius bei finansines galimybes. Ieškantiems funkcionalumo ir estetiško dizaino siūlome apsvarstyti fasado kasečių pasirinkimą. Kasetės leis sukurti modernų, tolygų ir dailų fasado dizainą, įrengiant patvarią, kokybišką apsaugą nuo lietaus ir kito neigiamo poveikio iš aplinkos. Fasadų apdailoje kasečių atsiradimas siejamas su didelių gabaritų plokščių, spartaus montavimo ir nedidelės kainos paieškomis. Fasadų kasetės visiškai atitinka šiuos kriterijus, todėl yra itin populiarus pasirinkimas didelių pastatų, pavyzdžiui, komercinių, administracinių, visuomeninės paskirties, taip pat gamybinių, apdailai.

Kasetės: kokios gali būti?

UAB „Vytrolma“ asortimente – iš aukštos kokybės skardos gaminamos fasadų kasetės – skirtingų spalvų bei matmenų, todėl pasirinksite tai, kas geriausiai tiks Jūsų statinio fasadui.

Svarstydami, kokias fasadų kasetes rinktis, nuspręskite, ar norite, kad tvirtinimo elementai būtų matomi, ar paslėpti. Šis pasirinkimas leis išfiltruoti aktualius variantus ir sumažinti kasečių pasirinkimo lauką. Paslėpti tvirtinimo elementai nematomi, tad fasadas bus vientisas, estetiškas ir tolygus. Jei tvirtinimo elementai matomi, toks fasadas išraiškingesnis, modernesnis.

Plati fasadų kasečių spalvų paletė leis išsirinkti tai, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius ir tobulai derės visoje pastato eksterjero koncepcijoje.

Tiek vizualinio vaizdo, tiek patvarumo kontekste labai svarbu, iš kokių medžiagų pagamintos fasadų kasetės. Mes prioritetą teikiame tik aukštos kokybės, ilgaamžiškumu pasižyminčioms medžiagoms, todėl galite rinktis plieno, aliuminio ar pažangios ir puikiai nuo lietaus apsaugančios Cor-Ten medžiagos fasadų kasetes. Gamyboje daugiausia naudojame AW5005 (puikiai tinka apdoroti staklėmis, pasižymi aukštu atsparumu), AW1050 (pasižymi lengvumu, atsparumu) ir AW5754 (lengvai apdirbamas, atsparus rūdims) aliuminio markes. Tiek aliuminio, tiek cinkuotas kasetes dažome Qualicoat standartą atitinkančiais dažais: iš vienos pusės arba iš abiejų. Esant poreikiui aliuminį galime anoduoti kliento pasirinkta spalva. Anoduotam aliuminiui būdingas didesnis tvirtumas, atsparumas korozijai, taip pat anodavimas suteikia dailų vizualinį vaizdą šiam metalui.

 Cor-Ten – geriausias pasirinkimas ieškantiems kokybės ir išskirtinio dizaino samplaikos. Tai plienas, kuriam suteikta grublėta patina. Natūralus „pasendinimas“ ne tik atrodo įdomiai bei moderniai – ši medžiaga taip pat yra ilgaamžė, nereikalaujanti priežiūros ir suteikianti pavydėtiną apsaugą fasadui.

Jei reikalingos perforuotos kasetės, rinkdamiesi kasetes atkreipkite dėmesį, ar yra perforavimo galimybė. Turima AMADA ir EUROMAK įranga pagal kliento pateiktą konfigūraciją bei brėžinius galime išpanšuoti įvairių diametrų skyles. Tai suteikia galimybę savo klientams pasiūlyti daugiau sprendimų ir galimybių.

Perforuotos kasetės pagyvins fasadą, padarys jį išskirtinį, originalų. Perforacijos leis įgyvendinti net itin kūrybiškas idėjas. Negana to, perforuotos kasetės su pakabinimo sistema užtikrins spartų ir paprastą kasečių montavimą.

Fasadų kasečių savybės

UAB „Vytrolma“ asortimente esančios fasadų kasetės skiriasi matmenimis, todėl turite plačias galimybes pasirinkti tinkamiausias Jūsų fasadui. Rinkitės 0,5–4 mm storio bei įvairių aukščių ir pločių fasadų kasetes. Matmenų pasirinkimas suteikia galimybę kiekvienam klientui pasirinkti tai, kas idealiai atitiks jo poreikius ir norimą fasado viziją. Platus galimų aukščių ir pločių diapazonas leis sukurti įvairias kompozicijas, įgyvendinti net įmantriausius architektūrinius sprendimus. Matmenų pasirinkimo galimybės plačios ir priklauso nuo konkretaus kasetės modelio.

Kasetės gali būti montuojamos paslepiant tvirtinimo elementus arba paliekant juos matomus – tai irgi priklauso nuo konkretaus kasetės modelio. Kurį variantą pasirinkti, lems Jūsų poreikiai.

Kokie kasečių privalumai?

Fasadų kasetės – patikima ir ilgalaikė fasadų apsauga nuo lietaus, drėgmės ir kito atmosferos poveikio.

Tokios kasetės bus labai geras sprendimas, kai reikia kokybiškai, sparčiai ir už patrauklią kainą fasadui suteikti visiškai naują išvaizdą ir funkcionalumą. Kasatės tiks ir naujiems statiniams, ir renovuojant, rekonstruojant senus pastatus.

Fasadų kasetės sukurs tikslią simetriją, proporcijas ir taisyklingas linijas pastato eksterjero dizaine. O techniniai kasečių parametrai ir patvarumas atitinka itin griežtus kokybės ir kitus keliamus reikalavimus.

Kasečių sistemą galima naudoti viso pastato apdailai arba tik reprezentatyvioms pastato dalims, pavyzdžiui, priekiniam fasadui – pasirinkimas Jūsų rankose.

Dar vienas fasado kasečių privalumas – jas labai paprasta montuoti, o ir užtrunkama neilgai. Pasirinkta kasetė su montavimo sistema – dar patrauklesnis sprendimas, leisiantis sutaupyti laiko, nes montavimo procesas bus dar trumpesnis ir patogesnis.

Fasadinės kasetės UAB „Vytrolma“ gamyboje užima labai reikšmingą vietą. Ilgametė patirtis šioje rinkoje leidžia klientams siūlyti geriausius sprendimus.