Montažiniai kampai

Statybų procese – nesvarbu, ar tai būtų nedidelis gyvenamasis namas, ar daugiabutis, ar milžiniškas komercinės ar kitos paskirties pastatas – daug dėmesio skiriama medžiagoms, t. y. jų kokybei, gamintojams, techninėms charakteristikoms ilgalaikėje perspektyvoje. Bet profesionalai visuomet rekomenduoja ne mažiau atsakingai rinktis ir tvirtinimo elementus. Kad ir kokias kokybiškas medžiagas pasirinksite, jei jos bus sutvirtintos prastos kokybės tvirtinimo elementais, statinys ir jam naudotos aukštos kokybės medžiagos praras savo funkcionalumą kur kas anksčiau, nei tikimasi. Tad tvirtinimo elementų vaidmuo itin reikšmingas. Pakalbėkime apie vienus dažniausiai statybose naudojamų tvirtinimo elementų – montažinius kampus.

Kokius montažinius kampus rinktis?

Pasiūloje, kai ji tokia plati, „pasiklysti“ nesunku. Siūlome vadovautis kokybės kriterijumi ir tinkamai įvertinti savo poreikius.

Montažiniai kampai gali būti be standumo suteikiančios briaunos ir turintys vieną ar dvi standumo suteikiančias briaunas. Kokius pasirinkti, priklauso nuo Jūsų poreikių, bet greičiausiai nė nereikia sakyti, kad turintys bent vieną standumo briauną montažiniai kampai bus kur kas patvaresni ir funkcionalesni.

Kokius montažinius kampus pasirinkti, Jums „padiktuos“ ir jais tvirtinamos medžiagos, pavyzdžiui, profiliai. Mūsų gaminami montažiniai kampai bus puikus pasirinkimas Z, PZ, L ir kitų profilių tvirtinimui prie sienos. Kampai tvirtinami prie sienos vienodais atstumais, o prie kampų tuomet fiksuojami profiliai, pasirinkus norimą atstumą nuo sienos. Reikiamas atstumas lemia montažinių kampų, tiksliau – jų išmatavimų, pasirinkimą.

Rinkitės nuo korozijos apsaugotus gaminius. Montažinių kampų gamybai naudojame cinkuotą plieną – medžiagą, pasižyminčią patvarumu, ilgaamžiškumu, atsparumu. Montažiniai kampai dažnai eksploatuojami ten, kur juos lengvai gali paveikti korozija, suponuosianti metalo irimą ir neabejotinai neigiamai paveiksianti visą konstrukciją, todėl net pačios kokybiškiausios medžiagos, kurios sumontuotos naudojant nekokybiškus montažinius kampus, nepateisins lūkesčių, nes irimo procesas – negailestingas. Todėl mūsų asortimente – tik cinkuoto metalo montažiniai kampai, garantuosiantys apsaugą nuo korozijos ir puikiai atliksiantys savo funkciją ilgalaikėje perspektyvoje.

Montažiniai kampai montuojami labai sparčiai, lengvai ir paprastai, todėl jų pasirinkimas užtikrins paprastesnį statybų procesą. Turime platų montažinių kampų, besiskiriančių matmenimis, pasirinkimą, todėl visuomet randame idealų pasiūlymą kiekvienam klientui. Jei nežinote, kokie montažiniai kampai reikalingi Jums, UAB „Vytrolma“ specialistai patars ir padės pasirinkti tinkamiausius, geriausiai atitinkančius poreikius. Mūsų asortimente – 1, 1,2, 1,5 ir 2 mm storio montažiniai kampai. Galimi matmenys: MKT 120, 150, 180, 200, 220, 250, 280, 295 mm su dviem standumo briaunomis ir su laikikliu arba be jo. Tvirtinimo skylių diametras gali būti 8 arba 10 mm. Mažesni kampai gali būti su viena standumo briauna – MKP 50, 70, 100, 120, 140, 150 mm su laikikliu arba be jo bei su 8 mm tvirtinimo skylėmis. Platus dydžių diapazonas suteikia galimybę kiekvienam išsirinkti geriausią variantą.

Montažiniai kampai – tik iš patikimų gamintojų

Kaip jau minėjome, tokie tvirtinimo elementai kaip montažiniai kampai didele dalimi prisideda prie visos statinio konstrukcijos ilgaamžiškumo, tvirtumo ir patvarumo. Metalas turi dvi savybes, leidžiančias jį lankstyti. Tos savybės yra plastiškumas ir tamprumas. UAB „Vytrolma“ turi platų staklių ir kitų įrenginių asortimentą, leidžiantį gaminti įvairius aukštos kokybės metalo lankstinius, tarp jų – ir montažinius kampus. Montažiniuose kampuose padaromos įvairaus dydžio skylės varžtams ar kitiems tvirtinimo elementams. Pažangi įranga ir profesionali žmogiškųjų išteklių komanda leidžia gaminti montažinius kampus, atitinkančius visus keliamus reikalavimus kokybei.

Siekdami didžiausio klientų patogumo, gaminių funkcionalumo ir norėdami suteikti Jums plačias galimybes, galime pagaminti montažinių kampų prailginimus (nuo 80 iki 200 mm), kurie labai pravers, jei neužtenka paties kampo ilgio.

Taip pat darome ir termotarpines – tarp sienos ir montažinio kampo esančios tarpinės nutraukia šalčio tiltą efektyviai sulaiko šilumos nuostolius. Termotarpinės gaminamos iš aukštos kokybės, patvarių medžiagų.

Rinkdamiesi montažinius kampus prioritetiniu pasirinkimo kriterijumi laikykite kokybę ir patikimus gamintojus, kurie palankiai vertinami metalo gaminių sektoriuje, yra pelnę klientų simpatijas ir rinkai tiekia aukštos kokybės metalo gaminius. Montažiniai kampai yra nepamainomi statybose, ypač montuojant metalines ar medines sienų konstrukcijas, stogo konstrukcijas bei išorės apdailą, pavyzdžiui, ventiliuojamus fasadus. Labai svarbu pasirinkti aukštos kokybės tvirtinimo elementus.