Fasadų sistemos

Termopanelės

Šiandien sparčiai tobulėjant technologijoms pažanga bei inovatyvūs sprendimai neaplenkia statybų sektoriaus. Tai suteikia progą klientams siūlyti pažangius sprendimus, leidžiančius suderinti modernumą, efektyvumą ir ekonomiškumą. Ieškantiems kokybiškų, sparčiai montuojamų ir dizaino požiūriu labai patrauklių sprendimų fasadų apdailai siūlome termopanelių elementų sistemą.

Kada verta pasirinkti sistemą iš termopanelių?

Termopanelės bus idealus variantas komerciniams, visuomeniniams, gamybiniams pastatams, taip pat tinka ir renovuojant senos statybos pastatus bei siekiant juos modernizuoti. Negana to, termopanelės tiks ir gyvenamiesiems namams.

Kokybiška ir greitai montuojama termopanelių elementų sistema tinka ne tik išorinių pastatų sienų apdailai, bet ir stogų konstrukcijoms, taip pat perdangoms.

Didelis šios sistemos privalumas – ji neribos Jūsų sprendimų, todėl galėsite rinktis kokią tik norite pastato išorės apdailą, architektūrinę konfigūraciją – sistema bus lengvai pritaikoma.

Termopanelės: kokia elementų sudėtis?

Termopanelės elementą sudaro šešios dedamosios dalys:

  • Pirmas sluoksnis yra apdaila. Ją, kaip minėjome, galite rinktis pagal savo poreikius ir galimybes. Siekiantiems ilgaamžiškumo, patvarumo ir minimalių laiko sąnaudų priežiūrai verta pasirinkti plieną ar kokį kitą metalą. Prioritetą teikiantys ekologijai ir natūralumui gali rinktis medį. Šiuolaikiškam, estetiškam ir moderniam dizainui pasirinkite stiklą. Itin prabangiai atrodys, o drauge ir pasižymės ilgaamžiškumu apdaila iš natūralaus akmens ar apdailos plytų. Taip pat galite rinktis ir vizualiai gražiai atrodančias keramines plyteles ar daugeliui įprastą tinko fasadą. Vertinantys patrauklų dizainą, ekonomiškumą ir didelį funkcionalumą prioritetą turėtų teikti ventiliuojamam fasadui.
  • Kita termopanelės dedamoji dalis yra oro tarpas (20 mm). Jis padaromas naudojant grebėstus ir yra būtinas, siekiant apsaugoti fasado apdailą nuo kondensato kaupimosi ir kitų neigiamų veiksnių, kurių rizika būtų neišvengiama, jei nebūtų palikto tarpo oro cirkuliavimui.
  • Po grebėstais atsiduria vėjo izoliacinė plokštė, pavyzdžiui, 9 mm gipso plokštė, 12, 25 mm ar kito storio porėta medžio plaušo plokštė, galima rinktis ir 4 arba 8 mm storio cemento drožlių plokštę. Taip pat vėjo izoliacijai tiks ir fanera, kuri galėtų būti 6,5 ar 9 mm storio.
  • Kitas sluoksnis – termoizoliacija ir termoprofilis. Termoizoliacijai naudojamos nedegios, puikiu šilumos laidumo koeficientu pasižyminčios medžiagos, pavyzdžiui, akmens ar mineralinė vata. Termoprofiliai gaminami iš plieno, todėl yra ilgaamžiai, aukštos kokybės ir nepriekaištingai atliekantys savo funkciją. Profilių pasirinkimas platus: T, TU, U, C, TC ir kitų formų. Termoprofiliai gali būti nuo 0,5 iki 3 mm storio. Termoprofilio vaidmuo šiame elemente yra labai reikšmingas, tad svarbu pasirinkti kokybišką gaminį. Plienas, iš kurio gaminame termoprofilius, suteikia galimybę gaminti plonas ir lengvas, bet drauge labai tvirtas ir atsparias klimato sąlygoms konstrukcijas.
  • Kitas termopanelės elemento sluoksnis – garo izoliacija, kuriai užtikrinti naudojamas LDPE polietilenas, aukštos kokybės ir tobulai atliekantis savo funkciją. Garo izoliacijos svarba šiame elemente tokia pat didelė, kaip ir kitų dalių. Pastaroji saugo pastato konstrukciją nuo vandens garų, todėl garo izoliacijai naudojame minimaliu laidumu garams pasižyminčias medžiagas.
  • Paskutinis elemento sluoksnis – vidaus apdailos plokštės, kurių pasirinkimas taip pat suteikia plačias galimybes. Dažnas klientas prioritetą teikia sukietintoms gipso kartono plokštėms arba medžio-gipso plokštėms. Vertinantys patvarumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą renkasi plieno lakštus.

Viso karkaso storis varijuoja labai plačiame diapazone ir priklauso nuo naudojamų medžiagų tipo ir ypatumų. O mūsų gaminamų termopanelių ilgis gali būti nuo 2,5 iki 6 metrų.

„Vytrolma“ termopanelės pasižymi pavydėtinomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, taip pat atsparumu ugniai. Kodėl verta pasitikėti mumis? Nes verslo klientams pasiūlysime geriausius kompleksinius sprendimus. Pirkdami iš vienų rankų Jūs efektyviai taupote ir savo laiką, ir finansinius išteklius. Teikiame projektavimo, konsultavimo paslaugas, padedame pasirinkti tinkamų parametrų termoprofilius. Per 25 metus sukaupta patirtis, nuolat tobulinamos žinios, domėjimasis užsienio šalių gerąja patirtimi ir aukšta mūsų įmonės žmogiškųjų išteklių kompetencija sudaro visas galimybes teikti aukščiausio lygio paslaugas. O solidus sąrašas didelių įgyvendintų projektų realiai iliustruoja mūsų kompetentingumą, klientų pasitikėjimą ir sėkmingą veiklą šiame sektoriuje.

Termopanelių elementų tipai: kokie gali būti?

Mūsų asortimente – keturių tipų termopanelių elementai: stačiakampiai, juostiniai, gamybinių pastatų ir dėžiniai. Kokiems pastatams koks tipas tinka? Komerciniams, biurų pastatams rekomenduojame rinktis stačiakampių arba juostinių elementų sistemas. Stačiakampiai taip pat bus puikus pasirinkimas ir daugiaaukščiams gyvenamiesiems namams. Gamybiniams pastatams, kaip sako pats elementų tipas, labiausiai tiks gamybinių pastatų elementai, o gyvenamiesiems namams rinkitės dėžinių arba stačiakampių elementų sistemas.

Termopanelių priežiūros ypatumai

Termopanelės bus puikus pasirinkimas itin dideliems pastatams, kadangi jos nereikalauja jokios priežiūros, taip pat ji nereikalinga ir sienų konstrukcijai, nes ją nepriekaištingai saugo termopanelių sistema. Tiesia, siekiant aukščiausio naudingumo ir termopanelių elementų funkcionalumo, labai svarbus jų montavimas – darbą patikėkite specialistams, turintiems reikiamų žinių ir įgūdžių.

Termopanelės – inovatyvus, funkcionalus ir puikiomis techninėmis charakteristikomis pasižymintis sprendimas, kuris bus idealus pasirinkimas įvairiems, o ypač dideliems pastatams.

X