Paslaugos

Lazerinis pjovimas

Lazeris – tikslaus, švaraus ir spartaus pjovimo garantas

UAB „Vytrolma“, siekdama klientams pasiūlyti labai platų kokybiškų paslaugų metalo padirbimo sektoriuje spektrą, teikia lazerinio pjovimo paslaugą. Lazerio veikimo principas nesudėtingas – jo spindulio galingumas suponuoja, kad metalas numatytoje pjūvio vietoje išgarinamas. Būtent tikslumas yra esminis pranašumas, lazerinį pjovimą iškeliantis ant pjedestalo, palyginti su įprastais mechaniniais pjovimo būdais. Lazeris bus nepamainomas tiek pjaunant paprastus, tiek sudėtingus kontūrus, atliekant smulkius ar didelius pjūvius.   

Aliuminio dažymas

Aliuminio dažymas nėra paprastas procesas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šio metalo, kaip ir kitų spalvotųjų metalų, dažymas reikalauja specifinių žinių ir puikiai išmanyti atitinkamų dažų bei metalo savybes, siekiant puikaus dažų sukibimo su metalu. Jei norite aukščiausios kokybės, aliuminio dažymą patikėkite mums – „Vytrolma“ dažykloje esanti moderni įranga ir čia dirbantys profesionalai pasirūpins, kad aliuminis dažais būtų padengtas nepriekaištingai.

Mūsų dažykloje yra sumontuota inovatyvi, moderni „Gema Switzerland GmbH“ ir „Euroimpianti S.R.L“ kompanijų automatinio dažymo įranga, kuria aliuminio paviršius tinkamai paruošiamas dažymui, o tada dažomas milteliniais dažais.

Mūsų dažykla atitinka itin aukštus „Qualicoat“ reikalavimus. Čia atliekame ne tik cheminį aliuminio paruošimą prieš dažymą, tada dažome, bet ir atliekame įvairius jau nudažyto paviršiaus testus, siekdami įvertinti būsimus rezultatus, jei reikia, tobulinti juos iki maksimumo ir klientui pasiūlyti tik aukščiausius standartus atitinkantį galutinį rezultatą. Todėl kiekvienu atveju taikome testinės aliuminio plokštelės dažymą, o vėliau su ja atliekame tokius testus kaip smūgių, lenkimo, įrėžimo ir kitus, taip pat įvairiose vietose išmatuojame dažų padengimo storį, siekdami apskaičiuoti tolygumą. Šie testai leidžia įvertinti, koks bus rezultatas ir identifikuoti tobulinimo poreikį.

Taip pat naudojame Seaside aliuminio dažymo paruošimą, apimantį du būdus: standartinį, kuris yra privalomas, ir sustiprintą, kuris pasirenkamas savanoriškai. Siekdami aukščiausio riebalų pašalinimo, ėsdinimo efekto savo veikloje taikome abu būdus.    

X